top of page

Repütasyonumuz

li-fung-logo.png

LI&FUNG

Yabancı bir şirket çalışanımızın kiralik ev arayışı sürecinde bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve özverili çalışma için Li&Fung olarak size çok teşekkür ederiz. Sonuç odaklı davranışınız, sunmuş olduğunuz alternatifler sayesinde ev bulma sürecimizin istenen şekilde sonuçlandığını paylaşmak isteriz. Sizi ve firmanızı tavsiye edebileceğimiz partnerlerimizdan biri olarak tanıdıklarımıza referans vermekten mutluluk duyarız…

BEST BUSINESS

Relocalist’i ve şirketin kurucusu ve genel müdürü Hakan Maltepe’yi Türkiye’ye/İstanbul’a taşınıp bu ülkede iş yapmayı düşünen tüm İngiliz işletmelerine şiddetle tavsiye ederim. İster hizmet ister sanayi sektörlerinde faaliyet gösteriyor olun, Relocalist ihracat için sarf edeceğiniz çabayı kolaylaştırıp bu geçiş sürecinde sizi memnun edecektir. Eğer kalıcı ya da geçici konaklama ihtiyacınız varsa, bir banka hesabı açıp sigorta yaptırmak istiyorsanız, oturacağınız bir ev, güzel yemek yiyeceğiniz bir restoran ya da konforlu bir gece geçireceğiniz bir otel arıyorsanız Relocalist size yardımcı olacaktır. Relocalist, mükemmel kontak ağı ile tanıtımınızı yapıp Türkiye’deki iş hayatınızı kolaylaştırabilir. Benim şirketim Türk şirketlerini bireysel ya da gruplar halinde iş için en iyi İngilizce’yi kullanmak için eğitiyor ve bu bağlamda Relocalist bana eşsiz hizmetler sundu. Türkiye’de bir banka hesabı açmamı sağlayan Relocalist başka şeylerin yanında, aynı zamanda bana iyi kalitede ama rekabetçi bir fiyatla kalacağım bir otel ayarlayıp gurme restoran önerileri yaptı. Kendi tecrübeme dayanarak Hakan Maltepe’nin ve Relocalist’in sağlamış olduğu hizmetleri mutlak güvenilirlikte bulduğumu söylemeliyim. Gecikmeden Relocalist ve Hakan Maltepe ile iletişime geçin. (İngilizce referans metninden tercüme edilmilştir)

best-business-logo.png
his-travel-300x182.png

H.I.S. TRAVEL

Relocalist ile çok sıkışık bir dönemde kimsenin müdahale etmeye yanaşmadığı bir sorunumuzu kısa bir sürede çözüme kavuşturduk. İlk etapta endişelerimiz vardı ancak işi belirttiği zaman diliminde başarı ile tamamladı. 3 ayda çıkması planlanan yabancı ikamet işlemini 1 aydan daha kısa bir süre içerisinde sonuçlandırdık ve ikamet kartımızı teslim aldık. Hızlı ve güvenilir iş anlayışından dolayı Hakan Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

EUROSUN EXCLUSİVE PRESCHOOL

Türkiye’ye geldim çünkü artık buraya yerleşmek istediğime karar verdim. Bu düşüncemle ilgili olarak bir firmanın bana yardımcı olmasını istiyordum. Çalışma İzni’ne ihtiyacım vardı ve bunun için birçok dokümanın hazırlanması gerekiyordu.

Hakan’ın firması bununla ilgili her şeyi yoluna koymama yardımcı oldu. O çok sabırlı ve her durumda neyin nasıl yönetileceğini çok iyi biliyor. Türkiye dışındayken bile beni yönlendirdi ve kendimi güvende hissettirdi. Buradaki kariyerime o olmadan başlayamazdım. Ayrıca buradaki planlarımı gerçekleştiremezdim.

Hakan Maltepe’yi ve Relocalist’i şiddetle tavsiye ediyorum! Hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Onun engin tecrübesinin de en iyi tavsiye olduğunu düşünüyorum. (İngilizce referans metninden tercüme edilmilştir)

anaokul-logo.png
ricoh-logo.png

RICOH

Relocalist’i ve tabii ki Hakan Maltepe’yi tüm çalışma partnerlerime gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Şirketimizin yabancı personeli için gerekli çalışma iznini bizi hiç yormadan sabırla ve titizlikle kısa süre içerisinde çözüme ulaştırdı. İlk işimizde hiç tereddüte yer bırakmadan çalışacağımız diğer işlere olumlu ve sürekli bakmamızı sağladı. Kocaman bir teşekkür başta Hakan Bey’e ve ekibine.

AVCIARCHİTECTS

Şirketimizde çalıştırmak üzere anlaştığımız yabancı personelimizin oturma ve çalışma izinlerinin alınması konusundaki karışık ve zorlu engeli, Relocalist ile işbirliği yaparak sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde çözdük. Her sorun ve sorumuza, samimi ve dürüst yaklaşımlarıyla çözüm üretebilen Hakan Bey’e çok teşekkür ederiz. Konu ile ilgili desteğe ihtiyacı olan herkese Hakan Bey ile tanışmadan karar vermemelerini öneririz.

avci-architects-logo-black.png
van.png

VANDERLANDE

Vanderlande'nin 40 mühendisinin İstanbul'a yerleştirilmesi işini yapıyoruz.

*EURA

  • *EURA’YA 2017 İTİBARİYLE FULL MEMBER OLDUK.

euro.png
bottom of page