top of page

Hakkımızda

Adsız tasarım (25).png

Relocalist olarak, 2014 Temmuz'dan bu yana İstanbul'da relokasyon ve imigrasyon hizmetlerini, müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Türkiye'ye yerleşmek isteyen yabancılara, kültürel, siyasi ve sosyolojik farklılıklardan kaynaklanabilecek sorunları en aza indirgeyerek, profesyonel relokasyon hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz.

Şirket kurma, ev bulma, oturma ve çalışma izinleri gibi temel hizmetlerin yanı sıra; taşınma, mobilya tedariki, sigorta ve daha fazlası gibi ekstra hizmetler de sağlayarak müşterilerimizin Türkiye'deki geçiş sürecini kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Aradığınız şey güven, profesyonellik ve sorun çözmede üstün bir yetkinlikse bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle Tanışın

Uzmanlık Alanlarımız

Ev Bulma ve Konaklama

Müşterilerimizin zevkine uygun daireler bulma konusunda uzmanız.

Geniş bir portföye sahip olan gayrimenkul danışmanlık firmalarıyla anlaşmamız bulunuyor. 

Bu portföylerin yanı sıra Expat'ların yaşamayı tercih edeceği yerlerde, şirketimizin kendi portföyünü müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca İstanbul'da yatırım amacıyla ev ya da ofis satın alamyı düşünen müşterilerimize de tavsiye veriyoruz. 

Oturma & Çalışma İzinleri

Oturma ve çalışma izni,

Türk vatandaşı olmayan ve Türkiye'de çalışmayı hedefleyen bireyler için büyük önem arz ediyor. Sık sık değişen yasalara karşı izinler konusunda uzman birçok şirket sorun yaşayabiliyor.

 

2014 yılından itibaren devlet kurumlarındaki süreç de tamamen değişti. Bu nedenle ihtiyacınız olan izinleri alma konusunda kalitemizi bozmuyor, güncele hakim olarak müşterilerimizi memnun ediyoruz. 

İhtiyaca Göre Hizmetler

İhtiyaca göre hizmet yelpazemizi her zaman geniş tutuyoruz. Konaklama ve gerekli yasal temini hizmetlerinin yanı sıra ön bilgilendirmeye ve ihtiyaca yönelik hizmetler de veriyoruz.

 

Taşınma&depolama, mobilya tedariği, sigorta, güvenlik, okul arama, kültürel oryantasyon, banka hesabı açma, Türk ehliyeti alma, concierge hizmetleri, özel ders/kurs, evcil hayvan relokasyonu ve veterinerlik hizmetlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Şirket Profili

Misyonumuz

Türkiye’ye yerleşecek yabancı yerleşimcilere profesyonel relokasyon hizmetleri sunup, stratejik çözüm ortakları ile koordineli olarak orijin ülke ile Türkiye arasındaki kültürel, siyasi ve sosyolojik farklılıklardan kaynaklanacak sorunları en aza indirmektir. Amacımız müşterilerimizin günlük ve iş/kurumsal hayatlarında en üst düzeyde memnuniyet duymalarına yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de operasyonları olan her uluslararası şirketin ülkeleri üzerinde uzmanlaşıp her birindeki yabancı çalışanlarına aynı kalitede hizmet sunmaktır. Benim ülkem sizin, sizinki benimdir felsefesini tam anlamıyla yansıtmaktır.

Yönetim Profilimiz

Hakan Mehmet Maltepe Relocalist‘in kurucusu olarak İstanbul Özel Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmiş, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisansını yapmıştır. 2009 yılında Türk ve Amerikalı Üniversite Öğrencilerinin Yeniden Cep Telefonu Alma Faktörlerini inceleyen tezini tamamlamıştır. Hakan, profesyonel kariyerinde HSBC’nin İstanbul’daki Genel Müdürlüğü’nde 6 yıl boyunca Dış Ticaret Departmanı’nda İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışmıştır.

bottom of page