top of page
Ev Bulma ve Konaklama.png

Ev Bulma ve Konaklama

Emlak danışmanlığı

Şirketimiz, müşterilerimizin zevkine uygun daireleri bulma konusunda uzmandır. Geniş bir portföye sahip tanınmış gayrimenkul danışmanlık firmalarıyla anlaşmalar sağlıyoruz. Bu portföylerin yanında Expat’ların yaşamayı tercih edecekleri yerlerde, şirketimizin kendi portföyünü de müşterilerimize sunabiliyoruz. Ayrıca İstanbul’da yatırım amaçlı ev ya da ofis satın almayı düşünen müşterilerimize de tavsiyeler veriyoruz.

 

Önemli Not;

İstenilen bir evin bulunmasındaki en iyi yol, e-mail adresinize göndereceğimiz formun doldurulup oturmak istenilen eve en yakın özellikteki alternatifleri sizinle paylaşmamız olacaktır.

Otel konaklamaları

Müşterimiz İstanbul’a varışının ilk birkaç haftasında ya da gerekirse daha uzun bir süre bir otelde konaklamak isterse, şirketimiz farklı lokasyonlarda çeşitli oteller önerebiliyor. Karşılıklı anlaşmalarla uluslararası zincir otellerin yanı sıra yerel otel konaklamaları için de en uygun fiyatlarla konaklamalara aracılık ediyoruz.

 

Önemli Not;

Tavsiye edeceğimiz yerel otellere, dünyanın her yerinde standart hizmet veren uluslararası zincir oteller seviyesinde güvenebilirsiniz. Bazı durumlarda eski butik ya da yerel otel concierge’lerinin çok daha yararlı olduğunu belirtmek isteriz. Bu oteller İstanbul’da uzun yıllar boyunca hizmet vermekte olup kentteki değişime bizzat tanıktır.

bottom of page