top of page

Diğer Hizmetlerimiz

Taşınma ve Depolama

Taşınma & Depolama

Şirketimiz, uluslararası/yerel lojistik ve taşıma firmalarıyla anlaşma sağlamıştır. Detaylar tarafımıza bildirildiğinde gerekli tüm aranjmanları yapabilmektedir. Eşyalarınızın güvenli ve zamanlı bir şekilde yerine ulaşması konusunda şirketimiz çözüm ortaklarıyla birlikte sorumluluk alanlarını belirlemiştir. Relocalist, depolanmasını istediğiniz eşyaların depoya taşınmasına aracılık edip ofise ya da eve götüreceğiniz eşyaların taşınması işlerini koordine etmektedir.

Mobilya Tedariği

Kaliteli mobilyalar üreten tedarikçileri müşterilerimiz ile tanıştırıp, bu firmalardan avantajlı fiyatlar ile satın almalar gerçekleştirebilmekteyiz.

Adsız tasarım (17).png
Adsız tasarım (18).png

Güvenlik

Relocalist özel güvenlik elemanları ve ev/ofis alarm sistemleri konusunda tanınmış firmalarla anlaşma sağlamıştır. Bebek izleme ya da güvenlik amaçlı kamera sistemleri konusunda da hızlı çözümler üretilebilmektedir.

Okul Arama

Firmamız uluslararası eğitim sistemine adapte okullarla ve Alman, İtalyan, Fransız, Amerikan, İngiliz ve İspanyol eğitim sistemine sahip okullardan randevu alıp kayıt işlemlerinde yardımcı olabilmektedir. İstanbul’da 19. yüzyılda Avrupalı ve Amerikalılar tarafından kurulmuş üst düzey eğitim veren okullar mevcuttur. Müşterilerimize giriş sınavları ve kayıt konularında gerekli bilgileri temin etmekteyiz.
Kültürel Oryantasyon, Banka Hesabı Açma, Türk Ehliyeti Alma, Concierge Hizmetleri, Özel Ders/Kurs, Evcil Hayvan Relokasyonu ve Veterinerlik Hizmetlerine de aracılık edilmektedir.

Okul Arama
Transfer Hizmetleri

Transfer Hizmetleri

Eğer müşteri havaalanından, evinden, ofisinden ya da herhangi başka bir noktadan alınmak istiyorsa talebe istinaden özel bir araç ayarlayabiliriz. Karşılıklı anlaşmamız olan araç kiralama şirketleri ve transfer hizmeti veren firmalar avantajlı fiyatlar vermektedir. Bunun yanında şirketimizin kendi araçlarını da tahsis edebilmekteyiz.

Sigorta

Türkiye’ye çalışmaya gelen yabancıların zorunlu sağlık sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. Hem zorunlu sağlık sigortası hem de ferdi kaza, kasko ve nakliyat gibi diğer sigortaların yaptırılmasında uzman sigorta şirketleriyle anlaşmamız mevcuttur.

Önemli Not;

Müşterimiz gideceği yerin adresini akıllı telefonlarına indirecekleri bir uygulama yoluyla yazarak hem mesafeyi hem de taksiye verilecek ücreti ölçebilir.

Adsız tasarım (23).png
bottom of page