top of page
Adsız tasarım (11).png

Oturma ve Çalışma İzinleri

Yeni kurulmuş bir şirket olmasına karşın Relocalist, Türk piyasasına hızlı bir giriş yaparak rakipleri ve potansiyel çözüm ortaklarıyla bir çok toplantı gerçekleştirmiştir. Bu toplantıların öncelikli amacı yapılması zorunlu olanları ve yapılmaması gerekenleri en iyi şekilde öğrenmektir. Oturma ve Çalışma İzinleri, Türk vatandaşı olmayan ve Türkiye’de çalışmak isteyen her birey için büyük önem arz etmektedir. 

Günden güne yeni yasalar çıkmakta olduğundan bu izinler konusunda uzmanlaşmış olan şirketler dahi çıkan hangi maddelerin önceki yasadan farklı olduğunu ya da hangi maddelerin iptal edildiğini belirlemeye çalışırken kaybolabilmektedir. Öte yandan 2014 itibariyle devlet kurumlarındaki değişikliklerle birlikte izinlerin alınmasındaki süreç de tamamen değişmiştir. Oturma ve çalışma izinlerini alma konusunda en iyi şirketlerle direkt bağlantısı bulunmaktadır. Relokasyon hizmetinin bu kısmını çok ciddiye alıp yabancı çalışma izni başvurularını başka bir ülkede çalışmak üzere kendimiz başvururmuşçasına ele almaktayız. Bu empati bizi rakiplerimizin önüne geçirip sonunda mükemmelliği de beraberinde getirmektedir.

BORDROLAMA HİZMETLERİ

Relocalist tüm alt kategori hizmetleriyle birlikte bordrolama hizmetleri sunmaktadır. Çalışanın aylık net maaşını brüt maaşından gelir vergisi, damga vergisi, sosyal sigorta primi ve asgari geçim indirimi dahil hesaplar. Relocalist çalışma dönemi boyunca çalışanın istihdamıyla ilgili tüm konularda danışmanlık vermektedir.

bottom of page