top of page
Adsız tasarım (11).png

Oturma ve Çalışma İzinleri

Relocalist, Türk piyasasına hızlı bir giriş yaparak rakipleri ve potansiyel çözüm ortaklarıyla birçok toplantı gerçekleştirmiştir. Bu toplantıların öncelikli amacı; yapılması zorunlu olanları ve yapılmaması gerekenleri en iyi şekilde öğrenmektir.

 

Oturma ve Çalışma izinleri, Türk vatandaşı olmayan ve Türkiye’de çalışmak isteyen her birey için büyük önem arz ediyor.

Günden güne yeni yasalar çıkmaya devam ederken, bu izinler konusunda uzmanlaşmış olan şirketler dahi çıkan hangi maddelerin önceki yasadan farklı olduğunu ya da hangi maddelerin iptal edildiğini belirlemeye çalışırken zorluk yaşıyor. 

 

Öte yandan 2014 itibariyle devlet kurumlarındaki değişikliklerle birlikte izinlerin alınmasındaki süreç de tamamen değişti. Oturma ve çalışma izinlerini alma konusunda en iyi şirketlerle direkt bağlantımız bulunuyor.

 

Relokasyon hizmetinin bu kısmını çok ciddiye alıp yabancı çalışma izni başvurularını başka bir ülkede çalışmak üzere kendimiz başvururmuşçasına ele alıyoruz. Bu empati bizi rakiplerimizin önüne geçirip sonunda mükemmelliği de beraberinde getiriyor.

Bordrolama Hizmetleri

Şirketimiz, tüm alt kategori hizmetleriyle birlikte bordrolama hizmetleri de sunuyor. Çalışanın aylık net maaşı; brüt maaşından gelir vergisi, damga vergisi, sosyal sigorta primi ve asgari geçim indirimi dahil hesaplar. Relocalist, çalışma dönemi boyunca çalışanın istihdamıyla ilgili tüm konularda danışmanlık verir.

bottom of page