top of page

Diğer Hizmetlerimiz

Taşınma ve Depolama

Taşınma & Depolama

Şirketimiz, uluslararası/yerel lojistik ve taşıma firmalarıyla anlaşmalıdır. Detaylar tarafımıza bildirildiğinde gerekli tüm aranjmanları yapabilmektedir. Eşyalarınızın güvenli ve zamanlı bir şekilde yerine ulaşması konusunda şirketimiz çözüm ortaklarıyla birlikte sorumluluk alanlarını belirlemiştir. Relocalist, depolanmasını istediğiniz eşyaların depoya taşınmasına aracılık ederek ofise ya da eve götüreceğiniz eşyaların taşınması işlerini koordine etmektedir.

Mobilya Tedariği

Kaliteli mobilyalar üreten tedarikçileri müşterilerimiz ile tanıştırıp, bu firmalardan avantajlı fiyatlar ile satın almalar gerçekleştiriyoruz.

Adsız tasarım (17).png
Adsız tasarım (18).png

Güvenlik

Relocalist özel güvenlik elemanları ve ev/ofis alarm sistemleri konusunda tanınmış firmalarla anlaşmalıdır. Bebek izleme ya da güvenlik amaçlı kamera sistemleri konusunda da hızlı çözümler üretiyoruz.

Okul Arama

Firmamız uluslararası eğitim sistemine adapte okullar ve Alman, İtalyan, Fransız, Amerikan, İngiliz ve İspanyol eğitim sistemine sahip okullardan randevu alıp kayıt işlemlerinde yardımcı oluyor.

 

İstanbul’da 19. yüzyılda Avrupalı ve Amerikalılar tarafından kurulmuş üst düzey eğitim veren okullar bulunuyor. Müşterilerimize giriş sınavları ve kayıt konularında gerekli bilgileri temin etmekteyiz.

 

Kültürel Oryantasyon, Banka Hesabı Açma, Türk Ehliyeti Alma, Concierge Hizmetleri, Özel Ders/Kurs, Evcil Hayvan Relokasyonu ve Veterinerlik Hizmetlerine de aracılık ediyor ve müşterilerimizin işlerini hızlı bir şekilde kolaylaştırıyoruz.

Okul Arama
Transfer Hizmetleri

Transfer Hizmetleri

Müşterilerimiz; havaalanından, evinden, ofisinden ya da herhangi başka bir noktadan alınmak istiyorsa talebe istinaden transfer hizmeti sağlıyoruz.

 

Karşılıklı anlaşmamız olan araç kiralama şirketleri ve transfer hizmeti veren firmalar aracılığıyla, avantajlı fiyatlarla, ulaşım sorununuzu çözüyoruz. Bunun yanında şirketimizin kendi araçlarını da tahsis edebiliyoruz.

Sigorta

Türkiye’ye çalışmaya gelen yabancıların zorunlu sağlık sigortası yaptırması zorunludur. Hem zorunlu sağlık sigortası hem de ferdi kaza, kasko ve nakliyat gibi diğer sigortaların yaptırılmasında uzman sigorta şirketleriyle anlaşmamız bulunuyor.

Önemli Not;

Müşterimiz gideceği yerin adresini akıllı telefonlarına indirecekleri bir uygulama yoluyla yazarak hem mesafeyi hem de taksiye vereceği ücreti ölçebilir.

Adsız tasarım (23).png
bottom of page